WYNIKI 1 KOLEJKI GRUPY „35+” LIGI PABLO W ŚWIDNIKU!!!

Rozpoczął się kolejny sezon Piłkarskiej Amatorskiej Branżowej Ligi Orlikowej w Świdniku zorganizowanej przez stowarzyszenie Manufaktura Futbolu. Do rywalizacji w grupie „35+” stanęło 6 drużyn. Mecze są rozgrywane na boisku Orlik Szkoły Podstawowej nr 5 przy ul. Jarzębinowej 6 w Świdniku, która jest oficjalnym partnerem Ligi PABLO. Rozgrywki w całości są finansowane ze Świdnickiego Budżetu Obywatelskiego.

W meczach 1 kolejki, we wtorek 9 kwietnia br., Handlowcy CB Oldboys Team nie dali rady Kominiarzom Homer przegrywając 2:4, Urzędnicy JP Team ulegli obrońcom tytułu mistrzowskiego sprzed roku czyli Awiatorom PZL Świdnik 3:6, a „nowa siła” ligi, czyli Kamerzyści Kos-Wit rozgromili Służbę Liturgiczną aż 9:1!

Poniżej szczegółowe wyniki 1 kolejki grupy „35+”, aktualna tabela, sytuacja w prowadzonych klasyfikacjach oraz terminarz gier 2 kolejki wyznaczonej na wtorek 16 kwietnia br.

WYNIKI – 1 KOLEJKA

GRUPA „35+”

WTOREK 9 KWIETNIA 2024 r.

Handlowcy CB Oldboys Team - Kominiarze Homer 2:4 (1:1)

Bramki: Konrad Jóźwik, Paweł Sawicki – Grzegorz Pyć, Zbigniew Próchno, Łukasz Woźniak, samobójcza.

Handlowcy CB Oldboys Team: Rafał Rosa, Krzysztof Wójcik (kpt), Andriy Shtohryn, Łukasz Huszaluk, Adrian Duda, Paweł Fijałkowski, Piotr Kwiatosz, Konrad Jóźwik, Paweł Sawicki, Michał Harasymow. Kierownik drużyny: Krzysztof Wójcik.

Kominiarze Homer: Jacek Waluda, Grzegorz Pyć (ż), Jacek Trumiński (kpt), Zbigniew Próchno, Łukasz Woźniak, Piotr Gęca, Adam Szeniak, Maciej Szkudlarek, Mateusz Cadima, Piotr Kachniarz. Kierownik drużyny: Jacek Trumiński.

W pomeczowym konkursie rzutów karnych 3:3

Urzędnicy JP Team - Awiatorzy PZL Świdnik 3:6 (1:2)

Bramki: Artur Harasim, Łukasz Sulowski, Wojciech Bizior – Kamil Cieśla 5, Marcin Bijas.

Urzędnicy JP Team: Jerzy Puczkowski, Artur Harasim, Łukasz Sulowski, Sławomir Całka, Sławomir Łukowski, Wojciech Bizior, Piotr Niedziela, Marek Dalentka (ż), Tomasz Radecki, Grzegorz Wiejak, Michał Romanowski. Kierownik drużyny: Jerzy Puczkowski.

Awiatorzy PZL Świdnik: Ludwik Kawalec, Mariusz Gumulski, Jakub Solarski, Michał Skoczylas (kpt), Jacek Kochalski, Marcin Bijas, Kamil Cieśla. Kierownik drużyny: Ludwik Kawalec.

W pomeczowym konkursie rzutów karnych 4:3

Kamerzyści Kos-Wit - Służba Liturgiczna 9:1 (3:1)

Bramki: Sebastian Witkowski 7, Paweł Kasak, Ireneusz Czernij – Jarosław Kowalik.

Kamerzyści Kos-Wit: Tomasz Kasak, Paweł Stańczyk, Paweł Kasak (kpt), Michał Gołąb, Grzegorz Limek, Radosław Koniec, Ireneusz Czernij, Marcin Twarowski, Paweł Marzenowski, Sebastian Witkowski. Kierownik drużyny: Radosław Koniec.

Służba Liturgiczna: Radosław Żuk (kpt), Marcin Kusiak, Marcin Pastusiak, Jarosław Kowalik, Maksymilian Kuś, Sebastian Kulik, Paweł Madyjewski. Kierownik drużyny: Radosław Żuk.

W pomeczowym konkursie rzutów karnych 3:3

1 Kamerzyści Kos-Wit                   1   3   (1-0-0)   9:1

2 Awiatorzy PZL Świdnik               1   3   (1-0-0)   6:3

3 Kominiarze Homer                      1   3   (1-0-0)   4:2

4 Handlowcy CB Oldboys Team    1   0   (0-0-1)   2:4

5 Urzędnicy JP Team                     1   0   (0-0-1)   3:6

6 Służba Liturgiczna                       1   0   (0-0-1)   1:9

7 goli – Sebastian Witkowski (Kamerzyści Kos-Wit)

5 goli – Kamil Cieśla (Awiatorzy PZL Świdnik)

KLASYFIKACJA BRAMKARZY „ZŁOTA RĄCZKA”

1 Kamerzyści Kos-Wit (Paweł Stańczyk)           20% 1/5

2 Kominiarze Homer (Jacek Waluda)                 20% 1/5

3 Urzędnicy JP Team (Jerzy Puczkowski)           20% 1/5

4 Służba Liturgiczna (Radosław Żuk)                  20% 1/5

5 Awiatorzy PZL Świdnik (Ludwik Kawalec)           0% 0/5

6 Handlowcy CB Oldboys Team (Rafał Rosa)        0% 0/5

Po nazwisku bramkarza podawany jest procent obronionych rzutów karnych, a w dalszej kolejności: liczba obronionych rzutów karnych/ogólna liczba strzałów z rzutów karnych (tylko z konkursów po zakończeniu meczu).

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA „MISTRZOWIE KARNIAKÓW”

1 Urzędnicy JP Team                   80% 4/5

2 Kamerzyści Kos-Wit                  60% 3/5

3 Awiatorzy PZL Świdnik              60% 3/5

4 Kominiarze Homer                     60% 3/5

5 Handlowcy CB Oldboys Team   60% 3/5

6 Służba Liturgiczna                     60% 3/5

Po nazwie drużyny podawany jest procent wykorzystanych rzutów karnych, a w dalszej kolejności: liczba wykorzystanych rzutów karnych/ogólna liczba strzałów z rzutów karnych (tylko z konkursów po zakończeniu meczu).

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA „FAIR PLAY”

1 Kamerzyści Kos-Wit                 0

2 Awiatorzy PZL Świdnik             0

3 Handlowcy CB Oldboys Team  0

4 Służba Liturgiczna                    0

5 Kominiarze Homer                   2 (1)

6 Urzędnicy JP Team                  2 (1)

O wyższym miejscu drużyny decyduje mniejsza liczba punktów karnych zebranych w trakcie całego sezonu. W przypadku jednakowej ilości punktów o wyższym miejscu w klasyfikacji decyduje mniejsza liczba jednorazowych napomnień (żółte kartki), wykluczeń (czerwone kartki) i walkowerów w całych rozgrywkach, a przy jednakowej ich liczbie wyższe miejsce drużyny w końcowej tabeli sezonu.

GRUPA „35+”

WTOREK 16 KWIETNIA 2024 r.

20.00 Awiatorzy PZL Świdnik - Kamerzyści Kos-Wit

21.00 Handlowcy CB Oldboys Team - Urzędnicy JP Team